عکس سربرگ صفحه اخبار طرح باران

خبر باران

کسب رتبه یک از سازمان زیبا سازی شهر تهران برای سومین سال پیاپی

کسب رتبه یک از سازمان زیبا سازی شهر تهران

در سال 1396 به مانند دو سال گذشته، کانون تبلیغات خلاق طرح باران، موفق شد رتبه نخست در رتبه ‏بندی سازمان زیباسازی شهرداری تهران را بدست آورد. این رتبه براساس معیارهایی همچون تعداد تابلوها، خوش حسابی، تعداد مشتریان، خدمت رسانی به مشتریان و ... به کانون تبلیغات طرح باران اعطا گردیده است. در حال حاضر کانون تبلیغات خلاق طرح باران، بیشترین تعداد تابلوهای تبلیغات محیطی (بیلبورد) در شهر تهران را در بین شرکتهای تبلیغاتی در اختیار دارد.

کسب رتبه یک از سازمان زیبا سازی شهر تهران

کسب رتبه یک از سازمان زیبا سازی شهر تهران

طبق رسم هر ساله، سازمان زیباسازی شهر تهران، طرح رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی را در سال 1394 برگزار کرد. در این طرح، شرکت ها بر اساس تعداد تابلوها، خدمات به مشتریان، خوش حسابی، میزان قراردادها و ... رتبه بندی می شوند. پیش از این، کانون تبلیغاتی طرح باران، در سال 1392 رتبه ی سوم و در سال 1393 رتبه ی دوم را کسب کرده بود.

اکنون، در سال 1394 کانون تبلیغات طرح باران بنا بر اعلام سازمان زیباسازی، مفتخر به دریافت رتبه ی یک گردیده است.

اینجا طرح باران ... رتبه ی یک سازمان زیباسازی شهر تهران.

بیلبورد سه وجهی اصفهان

عکس گوی بیلبورد مبنا

برای هرچه زیباتر شدن این تابلو و کیفیت بهتر سازه، علاوه بر نورپردازی حرفه ای، پایه ی بیلبورد با کامپوزیت پوشانده شد.

چشم از برند شما برنمی داریم، در هر ساعت از شبانه روز

طرح نظارت 24 ساعته روزی بخش محیطی طرح باران

برای خانواده ی طرح باران، همیشه یک مساله ی مهم تر وجود دارد، و آن "مشتری" است. بر همین اساس، این کانون تبلیغاتی، فعالیت های خدماتی خود به مشتریان را روز به روز گسترده تر می کند. بخشی از این خدمات که مربوط به حوزه ی تبلیغات محیطی است بدین شرح است:

  • نظارت 24 ساعته روی بیلبوردها ؛ با این نظارت پیوسته، در صورت بروز هرگونه اشکال یا اختلالی (نظیر چروک شدن طرح روی تابلو، خاموشی و .. ) حداکثر تا 24 ساعت این مشکلات رفع خواهد شد.

  • نصب دوربین فیلمبرداری برای تلویزیون شهری صادقیه ؛ با نصب این دوربین، در هر لحظه می توان با تصویری زنده، تلویزیون شهری صادقیه را رصد کرد.

  • گزارش روزانه تابلوهای تهران - قم ؛ سابق بر این، هفته ای دو بارگزارش شبانه(تصویری از تابلو در شب) از این تابلوها را در اختیار داشتیم. از این پس، علاوه بر گزارش همه روزه از وضعیت نور تابلوها در شب، تصویری از تابلو در روز (گزارش روزانه) نیز به آن اضافه شده است.

همچنین در راستای ارائه ی خدمات بیشتر به مشتریان گرامی شهرستان، جهت مانیتورینگ، روی بیلبوردهای اصفهان، فیروزکوه، جاجرود، فشم و بابلسر، دوربین تعبیه کرده است. این دوربین ها هر 3 ساعت یک بار، از بیلبورد موردنظر با زاویه ی مناسب عکاسی می کند. عکس ها به اپلیکیشنی که روی گوشی یا کامپیوتر شخصی مشتری نصب شده، ارسال می شود تا امکان مانیتورینگ غیرحضوری را به بهترین شکل فراهم کند.

کانون فرهنگی آموزش؛ قلم چی با محوریت "ثبت نام"

تبلیغات محیطی کانون فرهنگی آموزش؛ قلم چی با محوریت "ثبت نام" در سراسر کشور اکران شد. پس از طراحی این رسانه توسط کانون تبلیغاتی طرح باران، آگهی تلویزیونی قلم چی نیز ساخته و در شبکه های سراسری روی آنتن رفت.

عکس موشن گرافیک طرح باران

آگهی تلویزیونی همراه اول، به مناسبت عید سعید غدیر خم در شبکه های سراسری روی آنتن رفت.

عکس موشن گرافیک طرح باران

باید جشن گرفت ... روزی را که عید قربان است.

عکس موشن گرافیک طرح باران

آگهی تلویزیونی همراه اول؛ "گردش سپید" به مناسبت عید سعید قربان روی آنتن رفت. این آگهی با رویکردی متفاوت و بر مبنای طواف دور خانه¬ی خدا، با همان حال و هوا ساخته شد و از شبکه های سراسری پخش گردید.

عکس موشن گرافیک طرح باران

آگهی تلویزیونی "نیت" به سفارش همراه اول در کانون تبلیغات طرح باران تولید شد و در شبکه های سراسری روی آنتن رفت.

این آگهی با محوریت طرح "خشت هایی برای بهشت" ساخته شده و اولین سری از آگهی های تلویزیونی این طرح است. خشت هایی برای بهشت، کمپینی است که توسط همراه اول برای مشارکت در ساخت شبستان حضرت فاطمه(س) در جوار حرم علوی برگزار شده است تا عموم مردم نیز حتی به میزان یک خشت(110 تومان) در ساخت آن سهیم باشند.

طرح باران از اعجوبه ها حمایت می کند!

کانون تبلیغات طرح باران به عنوان تنها شرکت تبلیغاتی، از مسابقه ی اعجوبه های 94 آپارات حمایت کرده و در ارائه ی بیلبوردهای تبلیغاتی برای معرفی این مسابقه سهیم شده است. حال، وقتی بخواهید ویدیوهای هیجان انگیز اعجوبه ها را دنبال کنید، در چند ثانیه ی اول، طرح باران را خواهید دید. هم چنین "کانون تبلیغات طرح باران" در تمامی استندهای تبلیغات محیطی (در بخش بیلبوردها فقط در بیلبوردهای ارائه شده توسط طرح باران) در سایت آپارات، استیج معرفی مسابقه، تبلیغات روزنامه ای، اخبار و رپرتاژ آگهی های مسابقه، بروشورهای چاپی و الکترونیک دیده خواهد شد.

آپارات به عنوان بزرگترین سرویس اشتراک ویدئوی کشور، برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقات استعدادیابی می‌کند. هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد فرصت های برابر برای به نمایش گذاشتن استعداد همه علاقه مندان و توانمندان است. طرح باران و اعجوبه ها را دنبال کنید!

چاپ آگهی در روزنامه های شهرستانهای سراسر کشور

طرح بخش آگهی مطبوعات شهرستانها در طرح باران

کانون تبلیغاتی طرح باران، در عرصه ی چاپ آگهی در مطبوعات پیشینه ای طولانی دارد. از آنجایی که این کانون همواره در پی کسب رشد و تعالی است، از سال گذشته چاپ آگهی در روزنامه های شهرستان را به شکل مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد. تا کنون بیش از 20 استان اصلی کشور (اصفهان، مشهد، شیراز، هرمزگان، کردستان، خوزستان و ...) برای همکاری با کانون طرح باران اعلام آمادگی کرده اند.

اسامی نشان های تجاری که در حال حاضر آگهی های روزنامه شهرستان را از طریق کانون طرح باران انجام می دهند، بدین شرح است: شرکت سایپا و تمام زیرمجموعه ی آن (سایپا دیزل)، سیباموتور، پارس خودرو، مایکروتل، مایکروتل پلاس و ...

بدیهی است کانون تبلیغاتی طرح باران، در جهت اعتلای خدمت رسانی به مشتریان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

تبلیغات محیطی "کانون فرهنگی آموزش؛ قلم چی" با هدف ترغیب برای ثبت نام در ترم تابستان طراحی و اکران شد. این بیلبورد‌ها با شعار "از رویا تا واقعیت" به صورت سریالی با رویکردی واحد، در سه طرح متفاوت اجرا شده است.

با توجه به نگرش کانون قلم چی بر مستقیم بودن ایده و تمرکز این کانون روی برنامه‌ریزی برای کودکان از دبستان تا کنکور، طرح های فوق توسط تیم خلاقیت و آتلیه گرافیک کانون تبلیغاتی طرح باران طراحی شد و در بیلبوردهای استان تهران و شهرهای شمالی کشور اکران شد.

عکس موشن گرافیک طرح باران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی هر ساله تعداد بسیاری از دانش آموزان با استعداد ناتوان از تحصیل را تحت حمایت قرار داده و آن‌ها را بورسیه می‌کند. برای اطلاع رسانی این امر خطیر و خیرخواهانه، با مشاوره‌ی کانون تبلیغاتی طرح باران، تصمیمی اتخاذ شد تا عکس‌های دانش‌آموزان بورسیه شده به شکل یک آلبوم عکس در تلویزیون‌های شهری نمایش داده شود. آلبوم بنیاد علمی آموزشی قلم چی در مقاطع تحصیلی مختلف، با نام شهر یا استان در تلویزیون های شهری طرح باران تصویر شد و در نهایت همشهریان را برای معرفی این چنین دانش آموزانی فرامی‌خواند.

کمپین "راحت بگیر" همراه اول اکران می شود.

عکس موشن گرافیک طرح باران

کمپین ستاره اول همراه اول، با شعار "راحت بگیر" در رسانه های مختلف تصویری، شنیداری ، محیطی و همچنین رسانه های اجتماعی اکران می شود. این کمپین، معرفی و برندینگ کد # 1 * است ؛ خدمتی در راستای خرید شارژ همراه اول برای خود و دیگران.

شعار کمپین ستاره اول با توجه به مفهوم راحتی در خرید شارژ همراه اول با کد # 1 * طراحی و به صورت یکپارچه در رسانه ها پخش و اجرا می شود؛ راحت بگیر # 1 *

گوی بلااستفاده به کُره ی زمین تبدیل می شود.

عکس گوی بیلبورد مبنا

در بزرگراه همت، به سمت برج میلاد که سر بچرخانید، بیلبورد دو وجهی گروه صنعتی مپنا را به راحتی خواهید دید.

سال ها بود که این بیلبورد و گوی بالای آن، بدون هیچ طرح و ایده ای بلااستفاده مانده بود.

کانون تبلیغات طرح باران برای استفاده ی درست تبلیغاتی از این بیلبورد و گوی، وارد میدان شد و با توجه به ماهیت برند مپنا، قرار براین شد تا این گوی، به کُره ی زمین تبدیل شود.

در مراحل اجرایی، برای زیرسازی قاره ها از شبکه های فلزی استفاده شده است. سپس ماده ی جدیدی به نام "پلی یورتان" به خدمت گرفته شد تا کُره ی زمین را در برابر رطوبت و گرما محافظت نماید. در مرحله ی بعد رنگ سبز برای قاره ها و رنگ آبی برای سایر نقاط شبکه ی فلزی انتخاب گردید. برای مشخص شدن مرز قاره ها از لامپ های نواری SMD کوچک (با مصرف کم و نور زیاد) استفاده شد. همچنین در قسمت بالای کُره، لوگوی گروه صنعتی مپنا به صورت چلنیوم ساخته شد و در ارتفاع 53 متری قرار گرفت. بدین گونه از دل یک گوی بلااستفاده، یک کُره ی زمین پدیدار شد.

بیست هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب - تهران 1394

عکس موشن گرافیک طرح باران

بیست هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب ، مورخ 16 اردیبهشت ماه سال 1394 ، واقع در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد . این نمایشگاه تا تاریخ 26 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت . کانون تبلیغاتی طرح باران ، مجری انحصاری تبلیغات محیطی در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ، شما را به دیدار از بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب در سال 1394 دعوت می نماید .

اضافه شدن تلویزیون شهری به لیست خدمات قابل ارائه طرح باران در دو نقطه از شهر تهران که عبارتند از انتهای خیابان مطهری تقاطع خیابان شریعتی و فلکه دوم صادقیه

ساخت آگهی فروش ویژه شرکت عمران و مسکن ایران

طراحی و ساخت آگهی تلویزیون شهری جی بی نت بانک قوامین به صورت موشن گرافیک

عکس موشن گرافیک طرح باران

طراحی و اجرای آگهی تلویزیون شهری بانک قوامین بر اساس بیلبوردهای کمپین خاتم

عکس موشن گرافیک طرح باران

طراحی و ساخت آگهی تلویزیون شهری تبریک سال نو بانک قوامین

بیلبوردهای اصفهان و بابلسر

اضافه شدن بیلبوردهای شهرستان( اصفهان- بابلسر) به لیست بیلبوردهای قابل ارائه و کسب رتبه 2 تبلیغات محیطی از سازمان زیباسازی شهر تهران

کسب نشان کارگزار برتر سال 1393در حیطه ی تبلیغات مطبوعات از جانب روزنامه همشهری